Aktualności Aktualności

Co huczy w grodzieckich lasach?

Zapraszamy na niesamowite spotkanie z sowami

Od 11 marca ruszyła organizowana przez Lasy Państwowe akcja pn. „Co huczy w lesie?”.
Zaplanowano liczne warsztaty, relacje na żywo i wiele innych ciekawych wydarzeń, zarówno on-line, jak i stacjonarnie.
Polecamy śledzić na bieżąco publikowane artykuły na stronach internetowych oraz media społecznościowe Lasów Państwowych.
 
Nadleśnictwo Grodziec również zaprasza na spotkanie z ornitologiem związane z akcją „Co huczy w lesie?”, które połączone będzie pokazem ptaków oraz wieczornym spacerem po lesie. 
 
 
Kiedy i gdzie się zobaczymy?
Spotkanie zaplanowane jest na 19 marca o godz. 18:00 na placu przy Ośrodku Edukacji Leśnej w Grodźcu

 
Serdecznie zapraszamy!
Wszystkich chętnych, jednak dzieci do lat 15 muszą przyjść z opiekunem. Mamy limit osobowy. O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Chętnych prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w zajęciach edukacyjnych do 19 marca br., do godz. 15:00. Formularz zgłoszeniowy wraz ze zgodą na publikację wizerunku są zamieszczone poniżej. Wypełnione dokumenty należy przesłać na adres: grodziec@poznan.lasy.gov.pl

Wszystkich uczestników prosimy o ubranie się w wygodny strój, adekwatnie do warunków pogodowych. Pamiętajmy także, że obowiązuje nas wszystkich reżim sanitarny, dlatego prosimy o zabranie maseczek oraz zachowanie dystansu społecznego podczas zajęć. Można zabrać również latarkę i elementy odblaskowe.
 
Przypominamy, że uczestników wydarzenia obowiązuje regulamin zajęć edukacyjnych dostępny na stronie: 
https://grodziec.poznan.lasy.gov.pl/documents/688762/25746662/Przepisy+porz%C4%85dkowe+dla+zwiedzaj%C4%85cych.doc/aa988abc-adf4-4a50-b401-bd12a068485a


Polecamy Polecamy

Nadleśnictwa i inne