Wydawca treści Wydawca treści

Ośrodek Edukacji Leśnej

Zapraszamy grupy zorganizowane na zajęcia edukacyjne oraz turystów do skorzystania z oferty Nadleśnictwa Grodziec

Ośrodek Edukacji Leśnej jest udostępniony do zwiedzania przez cały rok.
Zasady zwiedzania określają  Przepisy porządkowe dla zwiedzających.

Zajęcia w Ośrodku Edukacji Leśnej  odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 do 15:00.
W celu zorganizowania zajęć należy skontaktować się  z Marcinem Kliszczem, nr tel. 534 206 888, email: marcin.kliszcz@poznan.lasy.gov.pl oraz wypełnić formularz rezerwacji zajęć, który możliwy jest do pobrania poniżej.

Osoba  odpowiedzialna za grupę podpisując formularz orzeka, iż zapoznała się z Regulaminem Ośrodka Edukacji Leśnej i znane jej są przepisy porządkowe  oraz ponosi za grupę odpowiedzialność.


Wypełniony Formularz rezerwacji należy przesłać na adres e-mail: marcin.kliszcz@poznan.lasy.gov.pl

 Zasady rezerwacji terminów określa Regulamin rezerwacji terminów zajęć w OEL.

 
Za bezpieczeństwo grup podczas zajęć odpowiadają opiekunowie grup.
Nadleśnictwo Grodziec nie ponosi odpowiedzialności za wypadki powstałe w trakcie korzystania z obiektów.


Użytkownicy korzystają z Ośrodka Edukacji Leśnej  na własną odpowiedzialność i odpowiadają materialnie za wyrządzone szkody.
 


Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

Poznańscy leśnicy pomagają dzieciom

Poznańscy leśnicy pomagają dzieciom

Nowoczesny sprzęt medyczny jest szczególnie ważny, gdy chodzi o najmłodszych pacjentów. 100 000 złotych - tyle środków poznańscy leśnicy przekazali na Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu. Wczoraj dyrektor RDLP w Poznaniu wraz z nadleśniczymi Nadleśnictw Babki, Gniezno, Grodzisk i Konstantynowo wręczyli dyrektor szpitala czek na zakup specjalistycznego sprzętu.

Wsparcie, które przekazaliśmy dla Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu to najlepiej wydane pieniądze. Holtery i rejestratory pracy serca pozwolą z jednej strony na szybką i precyzyjną diagnostykę wad i zaburzeń rytmu serca u dzieci, z drugiej umożliwią zastosowanie skutecznego leczenia. To bardzo ważne dla zdrowia małych pacjentów- podkreśla dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Poznaniu dr inż. Andrzej Konieczny.

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu to ultranowoczesna placówka, to szpital dziecięcy na miarę XXI wieku. Placówka dysponuje 354 salami jednoosobowymi z łazienkami dla każdego pacjenta oraz 5 salami operacyjnymi wyposażonymi w najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Do tego leki dla pacjentów przygotowuje robot w pełni zautomatyzowanej szpitalnej aptece. Od końca ubiegłego roku uruchomiony został też SOR, dzięki czemu znacznie skrócił się czas oczekiwania na wizytę w izbie przyjęć. 

Dzięki wsparciu poznańskich leśników zakupiliśmy 3 ultranowoczesne holtery i dwa wielodobowe rejestratory pracy serca. Ten sprzęt doposażył Zakład Elektrodiagnostyki naszego szpitala, co pozwoli na dokładne i sprawne wykrycie wad i zaburzeń pracy serca u dzieci, czy też nadciśnienia - mówi dyrektor naczelny szpitala Izabela Marciniak.

Wszystkim małym pacjentom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.