Asset Publisher Asset Publisher

#sadziMy. I Ty posadź swoje drzewo

Przyłącz się do ogólnopolskiej akcji i samemu posadź drzewko! Młode drzewka będzie można zdobyć zupełnie bezpłatnie we wszystkich nadleśnictwach w kraju. Leśnicy przygotowali co najmniej milion sadzonek.

 


Nadleśnictwo Grodziec również włączyło się w akcję #sadziMY. Przygotowaliśmy 2200 sadzonek dębów i świerków, które będzie można odebrać  w "Chacie Grodzieckiej" na terenie Ośrodka Edukacji Leśnej w Nadleśnictwie Grodziec w godzinach 9 - 15.Już 18 września, w ramach ogólnopolskiej akcji #sadziMy, każdy może w siedzibie najbliższego nadleśnictwa lub miejscu wyznaczonym przez nadleśnictwo odebrać sadzonkę i posadzić ją na własnej działce! Tym samym drzewko będzie można później samodzielnie pielęgnować i podziwiać, jak z roku na rok rośnie. Leśnicy w całym kraju przygotowali blisko 1 000 000 młodych drzewek.

To już druga edycja akcji rozdawania bezpłatnych sadzonek - #sadziMY pod patronatem Prezydenta RP. W ubiegłym roku rozdaliśmy w Nadleśnictwie Grodziec kilkaset dębów, które mamy nadzieję rosną i przyczyniają sie do złagodzenia zmian klimatycznych oraz dają dużo satysfakcji osobom, które je posadziły.

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji! O szczegółach będziemy informować w najbliższych dniach na stronie www i FB Nadleśnictwa Grodziec.