Lista aktualności Lista aktualności

Nadzwyczajny tryb pracy biura Nadleśnictwa Grodziec

Zgodnie z decyzjami organów państwa oraz zaleceniami Państwowej Inspekcji Sanitarnej wobec zagrożenia wirusem SARS-CoV-2 jednostki Lasów Państwowych odwołały wcześniej zaplanowane wydarzenia, konferencje naukowe oraz zajęcia edukacyjne.

Nadleśnitwo Grodziec również poinformowało o tymczasowym wstrzymaniu organizacji zajeć edukacyjnych i zamknięciu Ośrodka Edukacji Leśnej dla zwiedzających. 

Od poniedziałku 16 marca 2020 roku biuro Nadleśnictwa Grodziec będzie pracowało zdalnie. W naszej siedzibie, na co dzień, będzie minimalizowana liczba załogi, dlatego apelujemy do wszystkich osób, które chcą się skontaktować z nami bądź naszymi jednostkami o załatwianie spraw mailowo: grodziec@poznan.lasy.gov.pl lub telefonicznie: +48632485027, fax. *8

Naszych klientów prosimy aby ewentualne płatności wynikające z np. zakupu drewna dokonywać jako przedpłatę lub, w wyjatkowych przypadkach,  po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym, w sposób bezgotówkowy, z wykorzystaniem terminala płatniczego znajdującego się w Dziale Księgowości. 

Nasze leśnictwa pracują normalnie, prowadząc czynności gospodarcze w tym wydawanie i sprzedaż drewna. Naszych klientów indywidualnych prosimy o rozważenie czy zakup drewna w leśnictwach jest w obecnej sytuacji absolutnie konieczny i ewentualne przełożenie go na późniejsze terminy. 

Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za mogące wystąpić utrudnienia, ale wszyscy musimy zrozumieć, że te działania mają na celu nasze wspólne dobro. Przypominamy, że na stronach Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego znajdują się poradniki i zalecenia odnośnie zachowania w tej szczególnej sytuacji.

fot. pixabay
                                                                                        

                                                                                       Z poważaniem

                                                                         Nadleśniczy Nadleśnictwa Grodziec 

                                                                                    Waldemar Cierniak